-5%


Акумуляторна ланцюгова пила Tex.AC TAOE-S16BLI, безщіткова, шина 400 мм, безключовий натяг ланцюга, (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Tex.AC TAOE-S16BLI
Постачається тушкою, без акумуляторної батареї та зарядного пристрою!
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-S16BLI | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Місткість акумулятора (А\год) | - |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Плавний пуск | Має |
| Миттєва зупинка ланцюга | Має |
| Аварійне гальмо | Має |
| Автоматичне змащування ланцюга | Має |
| Система натягу ланцюга | Безключова |
| Кількість батареї для роботи | 2 |
| Максимальна швидкість ланцюга (м/с) | 15 |
| Максимальна швидкість ланцюга (об.хв) | 9000 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Довжина шини (мм) | 400 |
| Об'єм масляного бака (мл) | 250 |
| Вага (кг) | 4 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-S16BLI | |
| Акумуляторна пила | 1шт |
| Шина | 1шт |
| Ланцюг | 1шт |
| іІнструкція з експлуатації | Має |
| Гарантійний талон | Має |
| У комплект поставки АКБ та зарядне не входить | |

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 676 ₴



