-1%










Зарядний пристрій Könner&Söhnen KS-B2A, 3 режими роботи для різних типів акумуляторів: LiFePo4, AGM, свинцево-кислотні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний зарядний пристрій з роз'ємом SAE KS B2A
Ключові переваги
- Три режими роботи для різних типів акумуляторів: LiFePo4, AGM, свинцево-кислотні.
- Захист від перегріву, короткого замикання та зворотної полярності для безпеки.
- Рідкокристалічний дисплей відображає напругу та рівень заряду в реальному часі.
- Автоматичне регулювання сили струму для ефективної зарядки акумулятора.
- Компактний та легкий, зручний для зберігання та транспортування.
Характеристики:
| Довжина кабелю, м | 1.8 |
| Клас захисту | IP40 |
| Габарити нетто, мм | 92,5 х 65 х 35 |
| Габарити брутто, мм | 140 х 90 х 80 |
| Вага нетто, кг | 0.3 |
| Вага брутто, кг | 0.4 |
| SKU | KS-B2A |
| Штрихкод | 4260405365821 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від зворотної полярності, Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.4 кг |
- Ціна: 1 120 ₴








