
Диск для тримера Könner&Söhnen KS TB-3T, Універсальний та сумісний з тримерами KS BCT-1400, KS BCT-20V, KS BCT-40V
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск для тримера KS TB-3T
Ключові переваги
- Загартована сталь попередньо заточена для забезпечення максимальної ефективності.
- Легкий та швидкий монтаж без додаткових інструментів для зручності використання.
- Три леза забезпечують ефективне скошування трави та бур'янів.
- Універсальний та сумісний з тримерами KS BCT-1400, KS BCT-20V, KS BCT-40V.
- Розроблений для тривалої роботи під інтенсивними навантаженнями.
Переваги диска для тримера з трьома лезами:
- легко встановлюється
- простий у використанні
- довговічний
- попередньо заточена загартована сталь
Підходить до тримерів садових KS BCT-1400, KS BCT-20V, KS BCT-40V.
Характеристики
| Кількість зубців, шт | 3 |
| Внутрішній діаметр, мм | посадочний 25.4 |
| Зовнішній діаметр, мм | 255 |
| Підходить до | KS BCT-1400, KS BCT-20V, KS BCT-40V |
| Габарити брутто, мм | 260x280 |
| Вага нетто, кг | 0.29 |
| Вага брутто, кг | 0.29 |
| SKU | KS TB-3T |
| Штрихкод | 4260405367627 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Тип | Ніж |
| Застосування | Тример |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Кількість зубів | 3 шт. |
| Загальні | |
| Вага | 0.29 кг |
- Ціна: 329 ₴



