
Диск для тримера Könner&Söhnen KS TB-40T, 255 мм, 40 зубців
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск для тримера 40T KS TB-40T
Ключові переваги
- Виготовлений з надтвердого сплаву для тривалого використання.
- Легко встановлюється, що дозволяє швидко підготувати тример до роботи.
- 40 зубців забезпечують ефективне скошування трави та чагарників, підвищуючи продуктивність.
- Оптимальний діаметр 255 мм для комфортного використання.
- Висока довговічність зменшує витрати на заміну.
Диск для тримера (ніж для мотокоси) підвищеної міцності 255 мм (40 зубців) з напайками виготовленими із надтвердого сплаву
Переваги диска для тримера:
- легко встановити
- простий у використанні
- довговічний
- надтвердий сплав
Підходить до тримера садового електричного KS BCT-1400.
Характеристики:
| Кількість зубців, шт | 40 |
| Внутрішній діаметр, мм | посадочний 25.4 |
| Зовнішній діаметр, мм | 255 |
| Підходить до | KS BCT-1400 |
| Габарити брутто, мм | 260x280 |
| Вага нетто, кг | 0.32 |
| Вага брутто, кг | 0.32 |
| SKU | KS TB-40T |
| Штрихкод | 4260405367542 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Тип | Диск |
| Застосування | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Кількість зубів | 40 шт. |
| Побідитові напайки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.32 кг |
- Ціна: 329 ₴



