




Набір акційний для догляду за садом Könner&Söhnen KS SHT-BCT-SET, кущоріз 2-в-1, тример, АКБ 4 А/год, ЗП
Акційний набір для догляду за садом KS SHT-BCT-SET
Ключові переваги
- Максимальна вигода — купуючи набір акумуляторної техніки для садівництва: садові ножиці для трави та живоплоту, тример і зарядний пристрій Ви отримуєте акумулятор у подарунок.
- Єдина акумуляторна система — один акумулятор підходить до всіх інструментів K&S серії 20В, що економить кошти та спрощує використання.
- Акуратна обробка складних ділянок — тример з ножем і волосінню дозволяє працювати біля перешкод і на зарослих ділянках.
- Акумуляторні садові ножиці поєднують високий рівень безпеки, зручне керування, швидку заміну лез і ергономічний дизайн, забезпечуючи точне, комфортне та безпечне підстригання рослин без зайвих зусиль.
- Акумулятор і зарядний пристрій: В комплект акційної пропозиції входить акумулятор 20В 4A·год і швидкий зарядний пристрій для безперервної роботи.
Акційний набір KS SHT-BCT-SET — комплексне рішення для догляду за садом з максимальною вигодою. Підходить для приватних будинків і дач. Садові ножиці з двосторонніми лезами забезпечують точний зріз, мають легку ергономічну конструкцію та систему безпеки. Тример із безщітковим двигуном, ножем і волосінню ефективно обробляє траву та бур’яни, працює у важкодоступних місцях, оснащений регульованою рукояткою та ременем. Єдина акумуляторна система 20В спрощує використання. У комплекті також зарядний пристрій 4.5 А. Купуючи набір Ви отримуєте акумулятор 4 А·год у подарунок.
Акумуляторні садові ножиці для трави та живоплоту
Акумуляторні садові ножиці для трави та живоплоту поєднують універсальність, високу безпеку завдяки подвійній системі захисту, легкість і ергономіку для комфортної роботи, швидку заміну лез та точний акуратний зріз завдяки якісним двостороннім лезам.
Акумуляторний тример
Акумуляторний тример забезпечуючи повну свободу рухів без прив’язки до мережі. Тример з ножем і волосінню дозволяє працювати як на відкритих ділянках, так і біля перешкод. Безщітковий двигун гарантує високу продуктивність та довгий термін служби а інтелектуальне керування обертами оптимізує енергоспоживання і зменшує навантаження. D-подібна регульована рукоятка підлаштовується під зріст користувача та покращує маневреність, напівавтоматична котушка TAP&GO дозволяє швидко подавати волосінь, а наплічний ремінь рівномірно розподіляє вагу та знижує втому.
Швидка зарядка
Зарядний пристрій KS C45A швидко заряджає акумулятори, забезпечуючи вам безперервну роботу без затримок.
Єдина акумуляторна система
Один акумулятор підходить до різних інструментів K&S серії 20В, що спрощує використання та економить кошти.
Акумуляторні ножиці для трави та живоплоту 2 в 1 KS SHT-20V
| Кількість необхідних батарей | 1 |
| Ширина скошування (трави), мм | 92 |
| Довжина леза, мм | 199 |
| Максимальний діаметр різу, мм | 7.5 |
| Рівень вібрації | 1.98 m/s², K = 1.5 m/s² |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 1200 |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 75/96 |
| Габарити нетто, мм | 300×92×130 |
| Вага нетто, кг | 1.6 |
| SKU | KS SHT-20V |
Бездротовий кущоріз і тример для трави KS BCT-20V
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Кількість необхідних батарей | 1 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Ширина різання (шпуля) | 12” (300 mm) |
| Ширина різання (дисковий ніж), мм | 255 |
| Ніж | 3-сегментний |
| Товщина волосіні, мм | 2 |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 71/96 |
| Габарити нетто, мм | 110x270×970 |
| Вага нетто, кг | 3.8 |
| SKU | KS BCT-20V |
Зарядний пристрій для 20В літієвої батареї KS C45A
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 21.5 |
| Номінальний вихідний струм, А | 4.5 |
| Клас захисту | II |
| Вага нетто, кг | 0.55 |
| SKU | KS C45A |
20В 4А·год Літієва батарея KS 20V4-1
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Ємність акумуляторної батареї | 4 Ah |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Вага нетто, кг | 0.79 |
| SKU | KS 20V4-1 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 199 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 10 796 ₴








