




Набір акційний для обрізки Könner&Söhnen KS MCS-CSP-SET, міні-пила шина 20 см, секатор, АКБ 4 А/год, ЗП
Акційний набір для обрізки KS MCS-CSP-SET
Ключові переваги
- Максимальна вигода покупки набором — повний комплект акумуляторної техніки для обрізки гілок, обробки дерев та чагарників: мініпила, секатор, зарядний пристрій а акумулятор у подарунок.
- Потужні та надійні інструменти: Секатор і мініпила оснащені безщітковими двигунами для надійної роботи та тривалої експлуатації.
- Ергономічний дизайн: Легкі та зручні інструменти з ергономічними ручками для комфорту під час тривалого використання.
- Акумулятор і зарядний пристрій: в комплект акційної пропозиції входить потужний акумулятор 20В 4А·год і швидкий зарядний пристрій для безперервної роботи.
- Єдина акумуляторна система — один акумулятор підходить до всіх інструментів K&S серії 20В, що економить кошти та спрощує використання.
Акційний набір садових інструментів KS MCS-CSP-SET включає все необхідне для обрізання гілок та дерев з максимальною вигодою. Купуючи комплект ви отримуєте акумулятор 4А•год, який працює з усіма інструментами з набору у подарунок. Комплект містить: секатор KS CPS20V-32, мініпила KS MCS20V-8 та зарядний пристрій KS C45A. Сектор має три режими розкриття лез (15, 25, 32 мм) для різних гілок та міцні леза з вуглецевої сталі для точного та чистого зрізу. Міні-пила з шиною довжиною 8 дюймів і швидкістю ланцюга 8 м/с дозволяє легко обрізати гілки до 100 мм, ідеально підходить для деревних робіт і столярних завдань. Компактний дизайн дозволяє зручно працювати навіть однією рукою. Безщіткові двигуни забезпечують високу продуктивність і тривалу експлуатацію.
Універсальний секатор
Універсальний секатор має три режими розкриття лез (15, 25, 32 мм) для різних гілок, міцні леза з вуглецевої сталі для точного та чистого зрізу, безщітковий двигун для високої продуктивності та тривалого терміну служби, ергономічна ручка для комфорту та зручна панель для легкого контролю й налаштування.
Потужність і зручність у роботі з міні-пилою
Шина довжиною 8 дюймів і швидкість ланцюга 8 м/с дозволяють легко обрізати гілки до 100 мм, ідеально підходить для деревних робіт і столярних завдань. Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність і надійність, а компактний дизайн дозволяє зручно працювати навіть однією рукою, особливо в важкодоступних місцях. Механізм натягування ланцюга без інструментів спрощує заміну або підтягування ланцюга на робочому місці, а автоматичне змащення ланцюга продовжує термін служби і зменшує зношування.
Швидка зарядка
Зарядний пристрій KS C45A швидко заряджає акумулятори, забезпечуючи вам безперервну роботу без затримок.
Єдина акумуляторна система
Один акумулятор підходить до різних інструментів K&S серії 20В, що спрощує використання та економить кошти.
Акумуляторна мініпила KS MCS20V-8
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Тип двигуна | brushless |
| Швидкість ланцюга, м/с | 8 |
| Довжина різання | 90 mm |
| Натягування ланцюга без інструменту | + |
| Система змащування ланцюга | + |
| Вага нетто, кг | 1.45 |
| SKU | KS MCS20V-8 |
Акумуляторний секатор KS CPS20V-32
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Діаметр різу, мм | 15/25/32 |
| Тривалість циклу різання, сек. | ≤ 1 |
| Рівень вібрації | ≤ 2.5 m/s² |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 74/82 |
| Робоча температура | 0°–40° |
| Габарити нетто, мм | 90×70×320 |
| Вага нетто, кг | 0.9 |
| SKU | KS CPS20V-32 |
Зарядний пристрій для 20В літієвої батареї KS C45A
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 21.5 |
| Номінальний вихідний струм, А | 4.5 |
| Клас захисту | II |
| Вага нетто, кг | 0.55 |
| SKU | KS C45A |
20В 4А·год Літієва батарея KS 20V4-1
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Ємність акумуляторної батареї | 4 Ah |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Вага нетто, кг | 0.79 |
| SKU | KS 20V4-1 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Тип інструменту | Акумуляторний секатор |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 32 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Призначення | Обрізка |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
- Ціна: 10 496 ₴








