-3%










Акумуляторний тример Tex.AC TAOE-GT20VB, 20В, розбірна штанга, батарея 4 А/год B810P, зарядка C4 (комплект)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОМПЛЕКТ: Акумуляторний садовий тример Tex.AC TAOE-GT20VB+B810P+C4
| В комплект входить акумулятор 4 А/год (ТехАС B810P) та зарядний пристрій (ТехАС C4) |
|
Характеристики Tex.AC TAOE-GT20VB |
|
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20В |
| Кількість обертів холостого ходу (об/хв) | 6000 |
| Тип штанги | Розбірна |
| Довжина тримера (см) | 180 |
| Товщина волосіні (мм) | - |
| Ширина зрізу ліскою (мм) | 225 |
| Ширина зрізу ножем (мм) | 225 |
| Регулювання нахилу ріжучої частини | Немає |
| Обмежувач / захист ріжучої частини | Має |
| Вага без акумулятора (кг) | 5,1 |
| Гарантія (міс) | 36 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-GT20VB | |
| Акумуляторний тример | 1шт |
| Ручки керування | 1шт |
| Захисний кожух | 1шт |
| Плечовий ремінь | 1шт |
| Шпуля з ліскою | 1шт |
| Диск | 1шт |
| Комплект кріпильних виробів | 1шт |
| Інструкція з експлуатації | Має |
| Гарантійний талон | Має |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Тип штанги | Розбірна |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Довжина | 1800 мм |
- Ціна: 5 399 ₴





