




Велосипед SPARK FURY (колеса - 26", сталева рама - 13") персиковий, гірський, 21 швидкість, перемикачі SHIMANO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед SPARK FURY (колеса - 26", сталева рама - 13") персиковий
| Модель | FURY |
| Номер моделі | 239230 |
| Розмір коліс | 26 |
| Вага | 15,5 кг |
| Розмір рами | 13 |
| Формат поставки | В упаковці, зібраний на 85% |
| Тип велосипеда | Гірський |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Рама | Високоміцна сталь |
| Вилка | Амортизаційна |
| Манетка ліва | SHIMANO EF51-3 |
| Манетка права | SHIMANO EF51-7 |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ500 |
| Передній перемикач | SHIMANO TZ300 |
| Касета / Трещотка | 7S SHUNFENG |
| Гальмо переднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Гальмо заднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Рульова колонка | 1-1/8х44х30 мм, H:24 мм |
| Каретка | Картридж KENLI KL-08A |
| Руль | «Ластівка», ⌀31,8х22,2х1,4Т |
| Винос | MTB 40 мм, алюміній |
| Гріпси | ПВХ |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Тросики | Передній – 930 мм; задній – 1650 мм |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170х9/16", три зірки, чорні, захист 170 мм |
| Педалі | Пластик WP-650 |
| Рубашка троса | Пластик |
| Ланцюг | 1/2х3/32х118 |
| Втулка передня | Сталева |
| Втулка задня | Сталева |
| Ободи | Алюміній двостінний 14Gх36H |
| Покришки | SPARK 26х2,35 |
| Камера | 26х1,95-2,125, бутил |
| Сідло | MTB, кожзам, кольорове нанесення |
| Підсідельний штир | 27,2х300х1,2T, сталь |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік 31,8 мм |
| Крила | Пластикові |
| Підніжка | Складна, у комплекті |
| Дзвінок | Немає |
| Світловідбивачі | Передній – білий / задній – червоний |
| Багажник + корзина | Немає |
| Тренувальні колеса | Немає |
| Переднє і заднє світло | Немає |
| Захист перемикача | Сталева |
| Маса нетто/брутто | 15,50 / 18,5 кг |
| Варіанти кольору | Сиреневий, персиковий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Персиковий |
| Вага | 15.5 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рама | Надміцна сталь |
| Мoдель | FURY |
| Светоотражатели | Передній – білий / задній – червоний |
| Вилка | Амортизаційна |
| Каретка | Картридж KENLI KL-08A |
| Тросики | Передній – 930 мм; задній – 1650 мм |
| Кермо | Ластівка, мм (⌀31,8х22,2х1,4Т) |
| Касета / Тріскачка | 7S SHUNFENG |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170х9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |
| Переднє та заднє світло | Немає |
| Варіанти кольору | Бузковий, персиковий |
| Покришки | SPARK 26х2,35 |
| Сорочка троса | Пластик |
| Сідло | Тип – MTB, матеріал – замінник шкіри з кольоровим нанесенням |
| Втулка задня | Сталева |
| Вінос | МТВ 40 мм, алюміній |
| Розмір коліс | 26 |
| Педалі | Пластик WP-650 |
| Втулка передня | Сталева |
| Камера | 26х1,95-2,125, бутил |
| Манетка права | SHIMANO EF51-7 |
| Тренувальні колеса | Немає |
| Ободи | Алюміній 2-стінний 14Gх36H |
| Підсідельний штир | 27,2х300х1,2T, сталь |
| Маса нетто/брутто, кг | 15,50/18,5 |
| Передній перемикач | SHIMANO TZ300 |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік 31,8 мм |
| Багажник + кошик | Немає |
| Гальмо заднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Рульова колонка | 1-1/8х44х30 мм, H:24 мм |
| Манетка ліва | SHIMANO EF51-3 |
| Гальмо переднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Гальмівні ручки | Інтегровані в ручки перемикання швидкостей |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ500 |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Номер моделі | 239230 |
| Грипси | ПВХ |
| Дзвіночок | Немає |
| Захист перемикача | Сталевий |
- Ціна: 6 718 ₴
- Спосіб упаковки: У пакованні, зібраний на 85%




