
Полірувальна акумуляторна машина Vitals Master PS 18125v SmartLine+, безщітковий двигун, 125 мм (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис полірувальної машини акумуляторної Vitals Master PS 18125v SmartLine+
*Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
Полірувальна машина акумуляторна Vitals Master PS 18125v SmartLine+ призначена для фінішного механічного оброблення лакофарбових, дерев'яних, металевих, мармурових та інших поверхонь із використанням полірувальних паст і змінних насадок.
Принцип роботи виробу ґрунтується на технології механічного полірування поверхонь із полірованими пастами насадками, що обертаються з високою швидкістю. Це забезпечує якісне оброблення поверхонь.
Конструкція моделі виготовлена в пластиковому корпусі та містить безщітковий електродвигун, редуктор, ексцентриковий механізм і платформу для полірувальних насадок.
*Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
Офіційна гарантія на території України становить 36 місяців.
Комплектація моделі Vitals Master PS 18125v:
- Полірувальна машина акумуляторна — 1 од.
- Додаткова ручка — 1 од.
Особенности моделі Vitals Master PS 18125v SmartLine+:
- безщітковий двигун;
- 6 режимів швидкості обертання;
- платформа 125 мм;
- низький рівень вібрації та шуму;
- поворотна додаткова ручка;
- працює від універсальної літій-іонної батареї ТМ «VITALS», лінійки інструментів «SmartLine+».
Характеристики на Полірувальна машина акумуляторна Vitals Master PS 18125v SmartLine+
| Номінальна напруга живлення, В | 18 |
| Номінальна потужність, кВт | 0,6 |
| Максимальний крутний момент, Н·м | 1,8 |
| Тип акумуляторної батареї | Універсальна, Vitals SmartLine+ |
| Тип зарядного пристрою | Для АКБ Vitals SmartLine+ |
| Діапазон швидкості обертання шпинделя, об/хв | 1500–5500 |
| Кількість режимів швидкості | 6 |
| Величина ексцентристету, мм | 15 |
| Діаметр полірувальної платформи, мм | 125 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Різь шпинделя | 5/16" |
| Габарити паковання, мм | 430×135×155 |
| Маса нетто/брутто, кг | 2,0 / 2,1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Амплітуда коливань | 15 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 134 ₴



