-4%






Міні-пилка акумуляторна START PRO SBS2-8M, шина 20 см, крок 1/4, безщітковий двигун, батарея 20 В, 2 А/год – 2 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-пилка акумуляторна START PRO SBS2-8M
У комплект входить:
- Міні-пилка акумуляторна START PRO SBS2-8M
- Акумуляторна батарея 20 В, 2 А*год – 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Шина 8” – 1 шт.
- Ланцюг 8" – 2 шт.
- Окуляри
- Рукавички
- Кейс
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Напруга акумулятора , В | 20 |
| Ємність , А*год | 2 |
| Довжина шини , см | 20 |
| Крок ланцюга | 1/4 |
| Ширина пропила , см | 1.5 |
| Швидкість обертання ланцюга , м/с | 6 |
| Максимальне число обертів ланцюга , об/хв | 5000 |
| Безщітковий двигун | Так |
| Система захисту безщіткового двигуна | Так |
| Висока продуктивність | Так |
| Зручний фіксатор шини | Так |
| Захист від віддачі завдяки захисній планці | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Безключове натягування ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Низький рівень шуму і вібрації | Так |
| Компактні розміри | Так |
| Швидка заміна батареї | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага брутто , кг | 3.2 |
| Гарантія , міс | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Start Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Антивібраційна система, Блокування кнопки увімкнення |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 2 599 ₴



