-10%










Обприскувач акумуляторний START PRO SK-12D, 12 літрів, 3.6 л/хв, батарея 8 А/год, насадки 4 шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Start Pro SK-12D
У комплект входить:
- Обприскувач акумуляторний Start Pro SK-12D
- Телескопічна алюмінієва трубка
- Насадки – 4 шт.
- Кільце ущільнювача – 4 шт.
- Зарядний пристрій
- Регулятор витрати рідини
- Тримач розпилювальної трубки
- Фільтр
- Ремінь на два плечі
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний |
| Напруга акумулятора , В | 12 |
| Ємність , А*год | 8 |
| Об'єм баку , л | 12 |
| Продуктивність , л/хв | 3.6 |
| Робочий тиск , бар | 5.5 |
| Число обертів , об/хв | 3300-3600 |
| Довжина шлангу , м | 1.2 |
| Довжина телескопічної трубки , м | 0.83 |
| Тип помпи | діафрагмова |
| Радіус обприскування , м | 2-4 |
| Ударостійкий корпус | Так |
| Індикатор рівня заряду | Так |
| Регулювання витрати суміші | Так |
| Тривала робота без додаткової зарядки | Так |
| Регулювання довжини телескопічної труби | Так |
| LED Вольтметр | Так |
| Вага брутто , кг | 4.8 |
| Гарантія , міс | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Start Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 4 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 83 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 4.8 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 440 ₴








