-2%










Пилка акумуляторна START PRO SBS-16, шина 40 см, крок 3/8, безщітковий двигун, батарея 20 В + 20 В, 4 А * год - 2 шт,
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка ланцюгова акумуляторна Start Pro SBS-16
У комплект входить:
- Пила ланцюгова акумуляторна Start Pro SBS-16
- Акуммуляторна батарея 20 В + 20 В, 4 А * год - 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Шина 16" - 2 шт.
- Ланцюг 16" - 2 шт.
- Захисні окуляри
- Рукавички
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Тип акумулятора | Li-on |
| Напруга акумулятора , В | 40 |
| Ємність , А*год | 4 |
| Довжина шини , см | 40 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Швидкість обертання ланцюга , м/с | 6 |
| Максимальне число обертів ланцюга , об/хв | 5000 |
| Максимальний діаметр різу , мм | 400 |
| Ширина пропила , см | 1.3 |
| Безщітковий двигун | Так |
| Система захисту безщіткового двигуна | Так |
| Висока продуктивність | Так |
| Автоматичне змащення ланцюга | Так |
| Ідикатор рівня масла для ланцюга | Так |
| Гальмування ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Низький рівень шуму і вібрації | Так |
| Швидка заміна батареї | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага брутто , кг | 6.7 |
| Гарантія , міс | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Start Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Автоматичне змащування ланцюга , Блокування кнопки увімкнення , Гальмо ланцюга |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 7 200 ₴








