-3%


Гайковерт акумуляторний Vitals Master AT 18100c BL, 1000 Нм, ударний, 3 режими швидкості, безщітковий двигун (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис акумуляторного гайковерта Vitals AT 18100c BL
Акумуляторний гайковерт Vitals AT 18100c BL — найпотужніший інструмент у серії, створений для професійних і монтажних робіт. Крутний момент 1000 Н·м дає змогу працювати з великим кріпленням, включно з автомобільними вузлими та будівельними конструкцією. Модель обладнана ударним механізмом і хвостовиком 3/4".
Комплектація моделі AT 18100c BL:
- гайковерт акумуляторний — 1 од.
- посібник з експлуатації — 1 од.
- паковання — 1 од.
Особливості моделі AT 18100c BL:
- високий крутний момент 1000 Н·м;
- 3 режими швидкості;
- ударний механізм підвищеної потужності;
- LED-підсвітка;
- алюмінієвий корпус редуктора;
- безщітковий двигун для максимальної продуктивності.
Характеристики на Гайковерт акумуляторний Vitals Master AT 18100c BL
| Модель | AT 18100c BL |
| Номінальна напруга, В | 18 |
| Номінальна потужність, Вт | 922 |
| Максимальний крутний момент, Н·м | 1000 |
| Кількість режимів швидкості | 3 |
| Швидкість обертання (режим 1), об/хв | 2100 |
| Швидкість обертання (режим 2), об/хв | 2500 |
| Максимальна частота ударів, уд./хв | 3500 |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Маса нетто/брутто, кг | 3,06/3,25 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 1000 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 3.25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
- Ціна: 3 394 ₴



