




Акумуляторний інвертор Tex.AC TAOE-IN300, посадка МАКІТА (без АКБ і ЗП)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-IN300 | |
| Напряжение АКБ | 20В |
| Светодиод | - |
| Количество диодов | - |
| Количество режимов работы | - |
| Сила светового потока | - |
| Температура света | - |
| Угол излучения света | - |
| Класс защиты | - |
| Количество USB разъемов | 3 |
| Розетка | 220 (120Вт) |
| Ток зарядки | 5В/2А |
| Вес (кг) | 0,5 |
Комплектация
| Комплектация Tex.AC TAOE-IN300 | |
| Инвертор | 1шт |
| Гарантийный талон | Есть |
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
| Роз'єми | USB |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Вихідний струм | 2 |
| Вхідна напруга | 20 |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 3 |
| Вихідна напруга | 220.0 |
- Ціна: 787 ₴








