
Зарядна станція Bluetti АС 180
Зарядна станція BLUETTI AC180 є високопродуктивним джерелом живлення, що має безліч корисних функцій. Його номінальна потужність складає 1800 Вт, а пікова – 2700 Вт, що дозволяє ефективно запитувати різні електроприлади.
Станція оснащена синусоїдальним формувачем вихідної напруги (PSW), що забезпечує якісне електроживлення. AC180 також підтримує функцію ДБЖ, забезпечуючи безперебійну роботу підключених пристроїв.
У комплект входять 2 розетки 230 В, 4 порти USB-A (5 В, 3 А, 15 Вт), 1 порт USB-C (3 А, 5 А, 100 Вт) та 1 зона бездротової зарядки потужністю 15 Вт. Крім того, передбачено роз'єм автомобільного прикурювача (12 В, 10 А).
Заряджання станції може здійснюватися від сонячних панелей через вхід DC7909 (12-60 В, 10 А, 500 Вт), від розетки (час зарядки ≈ 110 хв) або від прикурювача (час зарядки ≈ 400-750 хв).
Ключові технічні характеристики:
- Тип акумулятора: LiFePO4
- Ємність акумулятора: 1152 Вт * год
- Циклів зарядки: 3500
- Час зарядки (розетка): ≈ 110 хв
- Час заряджання (сонячна панель): ≈ 200 хв
- Час зарядки (прикурювач): ≈ 400-750 хв
- Потужність заряджання (розетка): 1440 Вт
- Потужність заряджання (сонячна панель): 500 Вт
- Потужність зарядки (прикурювач): 200 Вт (12 В), 200 Вт (24 В)
- Габарити: 340x247x317 мм
- Вага: 16 кг
Таким чином, BLUETTI AC180 є високопродуктивною та універсальною зарядною станцією, здатною задовольнити широкий спектр потреб у мобільному електроживленні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1600 кг |
| Висота | 317 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Кількість розеток | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 247 мм |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Основні | |
| Час заряджання, год | 1.1 |
| Номінальна потужність, Вт | 1800 |
| Пікова потужність | 2700 |
| Цикли заряджання | 3500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1152 Вт * год |
- Ціна: Ціну уточнюйте



