

Зарядна станція Bluetti AC200P L
Розширений варіант мобільної електростанції від авторитетного бренду BLUETTI. Модель AC200P L доречна при відключеннях централізованого енергопостачання, в подорожах на машині і далеко від електричної цивілізації. До зарядної станції рекомендується підключати устаткування сумарно споживає до 2400 Вт. Втім, можливість введення до схеми додаткових акумуляторних блоків дозволяє гнучко нарощувати загальну ємність складання під конкретні потреби.
Штатно модель поставляється з літій-залізо-фосфатним акумулятором на 2304 Вт * год. У режимі заряджання Tirbo Charge батарея пристрою заповнює енергетичні запаси у своїх осередках з нуля до 80% буквально за 1 годину. Заряджати акумулятор заряджається від сонячних панелей. Пристрій має в своєму розпорядженні квартет розеток по 230 В з правильною формою вихідної синусоїдальної напруги, двома портами USB-A (по 18 Вт), парочкою USB type C (до 100 Вт), спеціалізованим RV-роз'ємом, виходом прикурювача.
На верхній панелі корпусу зарядної станції вдалося розмістити дві зони для зарядки бездротової мобільних гаджетів (кожна по 15 Вт). В активах у моделі є інфо-екран, бездротові комунікації Wi-Fi та Bluetooth, функція ДБЖ з часом перемикання навантаження на живлення від вбудованого акумулятора приблизно за 15 мс. Важить станція зарядна 28.3 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28300 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 12 |
| Кількість розеток | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання, год | 1 |
| Дисплей | Да |
| Ємність акумулятора | 2304 Вт·год |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Пікова потужність | 3600 Вт |
| Ліхтарик | Немає |
- Ціна: Ціну уточнюйте



