



Портативна зарядна станція Eco Play (Fossibot) SYD-N036 500 W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна зарядна станція Eco Play (Fossibot) SYD-N036 500 W - це компактна та мобільна портативна зарядна станція з акумулятором LiFePO4 ємністю 484Wh. Забезпечує надійне електроживлення для ваших пристроїв у будь-яких умовах.
Підтримує швидку двонаправлену зарядку від мережі змінного струму потужністю до 120W, а також зарядку від автомобіля та сонячних панелей.
Обладнано розумним РК-екраном для контролю робочих параметрів. Вихідна потужність до 500W за допомогою пікового навантаження до 1000W.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eco Play |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
| Тип | Зарядна станція |
| Заряджання батареї | Від мережі, Від сонячної енергії |
| Роз'єми | Type-C, DC, USB Type-A, Розетка AC 220В |
| Стан | Нова |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Eco Play |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Роз'єми | Type-C, DC, Розетка AC 220В, USB Type-A |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 484 |
| Дисплей | Є |
| Номінальна потужність | 1000W |
| Ліхтарик | Немає |
- Ціна: Ціну уточнюйте



