


Портативна зарядна станція Eco Play (Fossibot) SYD-N051 3600 W (F 3600 Pro)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна зарядна станція Eco Play (Fossibot) SYD-N051 3600 W (F 3600 Pro) - це потужна та універсальна портативна зарядна станція для ваших енергетичних потреб. Оснащена акумулятором LiFePO4 ємністю 3840Wh, що забезпечує тривалий час роботи. Підтримує швидку двонаправлену зарядку від мережі змінного струму потужністю до 1500W, а також зарядку від автомобіля та сонячних панелей до 2000W.
Час заряджання від мережі всього близько 2,5 години. Розумний РК-дисплей та функціональне світлодіодне освітлення спрощують керування та використання. Вихідна потужність до 3600W з можливістю пікового навантаження до 7200W дозволяє запропонувати широкий спектр пристроїв. Підтримується заряджання під час експлуатації та функція ДБЖ.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eco Play |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Заряджання батареї | Від мережі, Від сонячної енергії |
| Роз'єми | USB Type-A, DC, Type-C, Розетка AC 220В |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Стан | Нове |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Eco Play |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Роз'єми | Type-C, DC, Розетка AC 220В, USB Type-A |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3840 Вт*ч |
| Дисплей | Є |
| Номінальна потужність | 7200W |
| Ліхтарик | Немає |
| Час зарядки | 150 хв |
- Ціна: Ціну уточнюйте



