




Мийка високого тиску DWT HDR16-135, 1600 Вт, 5.5 л/хв, 135 бар, шланг і кабель по 5 м
Мийка високого тиску DWT HDR16-135
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Номінальна потужність 1600 Вт
- Hомінальний тиск 9 МПа
- Макс. тиск 13,5 МПа
- Номінальна витрата: 5,5 л/хв
- Mакс. витрати 7,1 л/хв
- Вага 8 кг
- Регульований потік
- Захист від перегріву
- Захист від перевищення тиску
- Мийка високого тиску 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
Бюджетна та компактна модель миття побутового сегменту, що має достатні характеристики для якісного та ефективного очищення в умовах приватних домоволодінь. Характеризується простотою використання, малими габаритами, доступною вартістю та середнім робочим ресурсом.
Устаткування може вирішувати такі задачи:
• миття автомобілів, велосипедів, садових меблів та інструменту;
• очищення тротуарних доріжок і веранд від бруду, що в'ївся.
• очищення парканів, огорож і фасадів від пилу, що накопичився, і багато іншого.
ОСОБЛИВОСТІ ОБЛАДНАННЯ:
• колекторний (щітковий) двигун потужністю 1600 Вт (мідна обмотка);
• захист двигуна від перевантаження та перегріву;
• захист від надлишкового тиску;
• трипоршневий осьовий насос виготовлений з алюмінієвого сплаву;
• функція самовсмоктування дозволяє проводити забір води з ємностей;
• регулятор потоку тиску на корпусі приладу;
• функція "Автостоп" - зупинка двигуна при припиненні подачі води;
• мережевий шнур довжиною 5 метрів;
• шланг високого тиску довжиною 5 метрів;
• транспортна ручка та колеса для переміщення із міцного ABS пластику.
• 2 фільтри тонкого очищення входять у комплект;
Багатофункціональний пістолет у комплекті, що дозволяє:
- змінювати силу та форму напірного струменя;
- відмовитися від комплекту струменевих насадок;
- розширити можливості застосування миття за рахунок
приєднання додаткових насадок (пінний інжектор,подовжувач, грязьова фреза, дюза для чищення труб і т.д.), в тому числі і через спеціальні перехідники.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 1600 Вт
- Параметри водопостачання:
- Макс. тиск – 70 Бар
- Макс. температура <60 °C
- Мін. витрати 5,54 л/хв
- Робочі характеристики:
- Hомінальний тиск – 90 Бар
- Макс. тиск - 135 Бар
- Продуктивність 5,5 л/хв
- Mакс. витрати 7,1 л/хв
- Довжина мережного кабелю - 5м
- Довжина шлангу - 5м
- Вага 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 135 бар |
| Мінімальний тиск | 70 бар |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 553 ₴






