




Мийка високого тиску DWT HDR21-165 DR, 2100 Вт, 165 Бар, 6 л/хв, кабель і шланг по 5 м
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску DWT HDR21-165 DR
Апарат напівпрофесійного сегмента характеризується збільшеними, порівняно з побутовим класом, потужністю, робочим тиском, а також більшою продуктивністю та тривалим робочим циклом. Ця мийка високого тиску можє застосовуватися як для вирішення побутових завдань, так і комерційного використання.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 2100 Вт
- Параметри водопостачання:
- Макс. тиск – 70 Бар
- Макс. температура <60 °C
- Мін. витрати 5,54 л/хв
- Робочі характеристики:
- Hомінальний тиск – 110 Бар
- Макс. тиск - 165 Бар
- Продуктивність 6 л/хв
- Mакс. витрати 7,2 л/хв
- Довжина мережного кабелю - 5м
- Довжина шлангу - 5м
- Вага 12,46 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 165 бар |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 330 ₴






