-1%










Перфоратор бочковий RH-1500 VA APRO, SDS-plus, 1000-4500 уд/хв, до 5 Дж, кейс
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Перфоратор бочковий RH-1500 VA APRO
| Артикул | 896256 |
| Максимальні оберти | 200-900 об./хв. |
| Режими | Свердління/удар/свердління з ударом |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Кількість ударів | 1000-4500 уд/хв |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 230 В |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 32 мм |
| Аналоги | 079114,063662 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 4,5 |
| Макс. потужність | до 1500 Вт |
| Енергія удару | до 5 Дж |
| Вібраційне навантаження | 14 м/с |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 32 мм |
| Антивібраційна система | Має |
Комплектація Перфоратор бочковий RH-1500 VA APRO
| Паковання | Кейс |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Додаткова рукоятка | 1 шт. |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Вимірювач глибини | 1 шт. |
| Піка | 1 шт. |
| Долото | 1 шт. |
| Перфоратор | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 3 772 ₴








