-1%










Відбійний молоток DH-1745 APRO, SDS-HEX, до 45 Дж, 1900 уд./хв.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Відбійний молоток DH-1745 APRO
| Артикул | 899402 |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Кількість ударів | 1900 уд./хв. |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Аналоги | 078822 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Макс. потужність | 1700 Вт |
| Енергія удару | до 45 Дж |
| Вібраційне навантаження | 17,84 м/с |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
Комплектація Відбійний молоток DH-1745 APRO
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Додаткова рукоятка | 1 шт. |
| Піка | 1 шт. |
| Долото | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна сила удару | 45 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 313 ₴








