-1%










Газонокосарка GARDENA PowerMax 32/1200 G2 електрична, 1200 Вт, 30 літрів, 4 положення висоти 35-65 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка електрична Gardena PowerMax 32/1200 G2 (14633-20.000.00)
- Потужність, кВт: 1,2
- Тип : Електро
- Висота косіння, мм : 35-65
- Ширина захоплення, см : 32
- Обсяг травозбірника, л : 30
- Рекомендована площа, м2: 300
- Вага інструменту, кг. : 9,7
- Привід на колеса : немає
- Функція мульчування : немає
Газонокосарка електрична Gardena PowerMax 32/1200 G2 1200 Вт – обладнання для підстригання газонної трави на невеликих та середніх ділянках, площею до 300 м2. Найважливішими особливостями даної моделі є її маневреність, компактність, легкість та невелика ширина косіння – 32 см, що дозволяє виконувати скошування навіть вузьких ділянок, доріжок.
Інші особливості електричної газонокосарки Гардена PowerMax 32/1200 G2:
- Модель побудована на базі фірмового двигуна потужністю 1200 Вт.
- Лезо DuraEdge з подвійним гартуванням і прецизійним шліфуванням залишатиметься гострим протягом тривалого часу, забезпечуючи скошування трави, а не її рубку, збивання.
- Система спрямованої циркуляції повітря забезпечує заповнення травозбірника на 100%. Це дозволяє рідше переривати роботу, щоб спустошити кошик.
- Травозбірник повністю виконаний із пластику та має об'єм – 30 л.
- Наявність індикатора рівня заповнення травозбірника дозволяє легко визначити, коли його слід спустошити.
- Центральне регулювання висоти скошування (шляхом натискання кнопки). Доступно 4 положення, що дозволяють виставити висоту трави в межах 35-65 мм.
- Ергономічна рукоять, підтримує природне положення руки під час роботи з косаркою.
- Регульоване положення ручки (доступно 3 положення) дозволяє комфортно працювати з газонокосаркою людям з різним зростом.
- Наявність бічних гребінців для ідеального скошування трави вздовж стін, бордюрів.
- При зберіганні не займає багато місця завдяки складній ручці.
- Рівень шуму -95 дБ/82 дБ (рівень шуму, який чує оператор косарки).
- Маса – 9,7 кг.
- Габарити у робочому положенні: 370х1140х980 мм.
- Країна бренду: Німеччина.
- Країна-виробник: Китай.
- Гарантія від виробника: 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
- Ціна: 8 662 ₴








