-3%










Компресор поршневий безмасляний STARK 3050-SAOD Profi, 50л, 2800Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор поршневий безмасляний STARK 3050-SAOD Profi 50 л (300030055)
- Габарити Д x Ш x В, мм : 720х320х615
- Живлення, В / Гц : 220/50
- Передача : Пряма
- Потужність, к.с. : 3
- Ресивер, л : 50
- Потужність, кВт: 2,78 (2х1,39 кВт)
- Продуктивність, л / хв : 240
- Тип двигуна: однофазний
- Тиск, бар : 8
- Вага інструменту, кг. : 37
Компресор поршневий безмасляний STARK 3050-SAOD Profi 50 л – це професійне обладнання для подачі повітря під тиском.
Особливості поршневого безмасляного компресора Штарк 3050-SAOD Profi 50 л:
- Модель оснащена 2 електродвигунами із сумарною потужністю 2780 Вт (2х1390 Вт) / 3 к.с.
- Працює від побутової електромережі 230 В 50 Гц.
- Тип компресора – безмасляний поршневий: відсутність оливи не впливає на зносостійкість обладнання.
- Оснащений ресивером на 50 л.
- Має 4 циліндри.
- Привід – прямий.
- Забезпечує подачу повітря без конденсату та оливи, завдяки чому підходить для великого спектру робіт.
- Висока продуктивність: до 240 л/хв.
- Робочий тиск 8 бар.
- Режим роботи – повторно-короткочасний.
- При сумарній витраті повітря 50% і більше від максимальної продуктивності – ПВ 25; При сумарній витраті повітря 25% і більше від максимальної продуктивності – ПВ 40;
При сумарній витраті повітря 25% і менше від максимальної продуктивності – безперервно.
- Для зручності переміщення компресора передбачені 2 великі колеса, подовжена та коротка металеві ручки.
- Наявність манометру.
- Наявність крану в ресивері для видалення конденсату.
- Маса – 37 кг.
- Габарити: 720х320х615 мм.
- Країна бренду: Німеччина.
- Країна-виробник: Китай.
- Гарантія – 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2780 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 145 ₴





