




Пила акумуляторна ланцюгова Könner&Söhnen KS CS40V-16 set, 2 шт АКБ 4 А/год, шина 40 см, безщітковий двигун
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Акумуляторна ланцюгова пила + Швидкий зарядний пристрій + Акумулятор 2 × 20V KS CS40V-16 SET
Ключові переваги
- Ергономічна прогумована ручка зменшує вібрацію та покращує контроль під час роботи.
- Безщітковий двигун з обертами 8000 rpm гарантує високу продуктивність.
- Автоматичне змащення ланцюга забезпечує безперебійну роботу та довговічність.
- Механізм натягу ланцюга без інструментів спрощує обслуговування.
- Єдина акумуляторна система - свобода та зручність роботи в саду без обмежень
Акумуляторні ланцюгові пили від Könner & Söhnen® - це сучасні інструменти для тих, хто цінує мобільність та ефективність. Завдяки компактним розмірам та легкій вазі, ланцюгові акумуляторні пили Könner & Söhnen®дозволяють працювати довше без втоми, забезпечуючи максимальний комфорт.
Акумуляторні пили працюють на літій-іонних акумуляторах 20В, які забезпечують тривалу роботу, а відсутність кабелю - легкість у використанні у важкодоступних місцях, віддалених від центральної електромережі. Акумулятори характеризуються високою ефективністю, швидкою зарядкою та мінімальною втратою заряду в режимі очікування.
Надійний безщітковий двигун
Використання безщіткового двигуна забезпечує високу ефективність та тривалий термін служби інструменту. Такий тип двигуна має менше рухомих частин, що потребують обслуговування, і характеризується пониженим рівнем шуму під час робот.
Автоматичне змащення ланцюга
Ланцюгові пилки від Könner & Söhnen® оснащені сучасною системою автоматичного змащення ланцюга. Під час роботи вбудована помпа рівномірно подає необхідну кількості мастильного матеріалу на шину та ланцюг, що забезпечує надійне та безперебійне змащення для оптимальної продуктивності та продовженню терміну служби пили.
Механізм натягування ланцюга «без інструментів»
Механізм ручного натягування ланцюга без використання інструментів є дуже зручною та вкрай важливою функцією, що дозволяє швидко та легко відрегулювати натяжіння ланцюга на шині. Нема потреби використовувати додаткові інструменти! Правильне натяжіння ланцюга поліпшує ефективність різання, допомагає уникнути зайвого зносу, забезпечує надійну та безпечну роботу з інструментом.
Гумове покриття на рукоятці для зручного хвату
Спеціальне гумове покриття на задній ручці забезпечує надійне тримання та впевнене керування ланцюговою пилою.
Кругова рукоятка
Ручка-дуга на пилі - це важлива деталь, яка суттєво впливає на зручність, дозволяючи легко обирати любий кут різання і переходити від вертикальних до горизонтальних розпилів з незрівнянною точністю
Єдина акумуляторна система
Універсальні літієві акумулятори 20V підходять для всієї лінійки акумуляторної садової техніки Könner & Söhnen без додаткових адаптерів чи перехідників. Достатньо один раз придбати акумуляторну батарею та зарядний пристрій і надалі використовувати їх з іншими акумуляторними інструментами садової лінійки. Використання одного акумулятора для декількох інструментів значно спрощує робочий процес, заощаджує час та зменшує перерви в роботі. Немає необхідності переміщати, зберігати, слідкувати за станом заряду різних акумуляторів. Легко переставляйте акумулятори між інструментами та насолоджуйтесь безперервною роботою. Прилади без акумуляторів мають значно меншу вагу.
Характеристики
| Номінальна напруга, В | 40 (20+20) |
| Ємність акумуляторної батареї | 2 × 4 А•год |
| Вага нетто акумуляторної батареї, кг | 2 × 0.79 |
| Акумулятор літієвий, артикул | KS 20V4-1 |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Акумулятор та зарядний пристрій | входять до комплекту поставки |
| Зарядний пристрій для акумуляторної батареї, артикул | KS C35A-2 |
| Номінальний вихідний струм, А | 2 × 3.5 |
| Номінальна напруга зарядного пристрою, В | 230 |
| Робоча швидкість, об/хв. | 8000 |
| Шина | Oregon 160SDEA041 |
| Ланцюг | Oregon 91P057X |
| Довжина ланцюга | 16” (40 см) |
| Крок ланцюга | 3/8” |
| Товщина ланцюга | 050" (1,3 мм) |
| Кількість ведучих ланок, шт | 57 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість ланцюга, м/с | 15 |
| Ємність мастильного бака, мл | 250 |
| Система змащування ланцюга | автоматична |
| Натягування ланцюга без інструменту | + |
| Форма рукояті | кругова |
| Габарити брутто, мм | 455×220×255 |
| Вага нетто, кг | 6.07 |
| Вага брутто, кг | 7.15 |
| SKU | KS CS40V-16 set |
| Штрихкод | 4260405368594 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 7.15 кг |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
- Ціна: 13 269 ₴








