




Тример садовий акумуляторний Könner&Söhnen KS BCT-20V set, 20 В, 2 А/год, безщітковий двигун, роз’ємна штанга
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тример садовий акумуляторний + Зарядний пристрій + Акумулятор 20V KS BCT-20V SET
Ключові переваги
- Безщітковий двигун забезпечує високу ефективність, тривалий термін служби
- Інтелектуальне керування обертами двигуна, підтримання стабільних обертів при різних навантаженнях. Можливість перемикання режимів.
- Регульована по висоті рукоятка дозволяє кожному користувачу налаштувати тример під свій зріст
- Роз’ємна штанга значно полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання
- Кнопка блокування та захисний кожух гарантують безпечну роботу
- Єдина акумуляторна система - свобода та зручність роботи в саду без обмежень
Акумуляторний тример KS BCT-20V від Könner & Söhnen®- це легкий у використанні та надійний тример, який зробить процес косіння простим і приємним. Тример допоможе швидко навести лад на ділянці без прив'язки до розетки, що забезпечує повну свободу рухів.
Ви можете працювати в будь-якій частині саду, не турбуючись про довжину дроту. Тример швидко впорається із зарослими чагарниками, з бурʼянами, очеретом. А тримерна насадка з волосінням підходить для обрізки заростей поблизу перешкод, навколо інших рослин, дерев, бордюрів.
Безщітковий двигун розвиває оберти до 7500 об/хв, не виділяє шкідливих речовин, що робить його безпечним для здоровʼя і довкілля. Відсутність викидних газів дає змогу працювати ним у оранжереях і теплицях.
Інтелектуальне керування обертами двигуна полегшує підтримання стабільних обертів при різних навантаженнях. Це суттєво зберігає ресурс акумулятора і зменшує навантаження на руки.
Завдяки напівавтоматичній шпулі достатньо декількох постукувань о землю ввімкнутим тримером, щоб висунути волосінь на оптимальну довжину, автоматичне підрізання волосіні відбувається завдяки спеціальному лезу, вбудованому в захисний кожух: більше не потрібно регулювати вручну, що надає можливість продуктивно використовувати без вимушених перерв і без дрібних налаштувань. Діаметр скошування становить 300 мм.
Тример забезпечений захисним кожухом із ударостійкого пластику, який захищає від травм у випадку відскоку різних твердих предметів.
Плечовий ремінь з м’якою вставкою слугує для кращої підтримки та знижує втому при тривалому використанні.
Встановлення додаткової рукоятки на різній висоті, підходить для адаптації під зріст будь-якого користувача. Кругла ручка дозволяє викошувати в вузьких місцях, має кращу маневреність. Обмежувач кроку попереджує про те, щоб тримати ноги на безпечній відстані від ріжучої гарнітури під час роботи.
Пряма штанга легко збирається та розбирається протягом лічених хвилин, зручна для транспортування та компактного зберігання.
Кнопка блокування дозволяє уникнути випадкового запуску тримера, гарантуючи безпечну роботу. Тример на акумуляторах - це екологічний та ефективний інструмент, який зробить ділянку доглянутою без шкоди для здоров’я та довкілля.
Завдяки єдиній акумуляторній системі Könner & Söhnen ви можете насолоджуватись свободою та зручністю роботи в саду без обмежень, використовуючи акумулятори для різних інструментів.
Надійний безщітковий двигун
Використання безщіткового двигуна забезпечує високу ефективність та тривалий термін служби інструменту. Такий тип двигуна має менше рухомих частин, що потребують обслуговування, і характеризується пониженим рівнем шуму під час робот.
Ефективне використання енергії
Інтелектуальне керування обертами двигуна полегшує підтримання стабільних обертів при різних навантаженнях. Це суттєво зберігає ресурс акумулятора і зменшує навантаження на руки.
Напівавтоматична котушка TAP&GO
Завдяки напівавтоматичній котушці достатньо декількох постукувань о землю ввімкнутим тримером, щоб висунути волосінь на оптимальну довжину, автоматичне підрізання волосіні відбувається завдяки спеціальному лезу, вбудованому в захисний кожух: більше не потрібно регулювати вручну. Це надає можливість продуктивно його використовувати без вимушених перерв і без дрібних налаштувань. Діаметр скошування становить 300 мм.
D-подібна регульована рукоятка
Кругла ручка дозволяє викошувати в вузьких місцях та краще маневрувати. Рукоятка тримера має можливість встановлення на різній висоті, що дозволяє адаптувати тример під будь-який зріст.
Наплічний ремінь з мʼякою вставкою
Плечовий ремінь з м’якою вставкою дозволяє збалансувати робочу вагу, утримувати прилад без шкоди для здоров’я, розвантажує руки оператора та знижує втому при тривалому використанні.
Єдина акумуляторна система
Універсальні літієві акумулятори 20V підходять для всієї лінійки акумуляторної садової техніки Könner & Söhnen без додаткових адаптерів чи перехідників. Достатньо один раз придбати акумуляторну батарею та зарядний пристрій і надалі використовувати їх з іншими акумуляторними інструментами садової лінійки. Використання одного акумулятора для декількох інструментів значно спрощує робочий процес, заощаджує час та зменшує перерви в роботі. Немає необхідності переміщати, зберігати, слідкувати за станом заряду різних акумуляторів. Легко переставляйте акумулятори між інструментами та насолоджуйтесь безперервною роботою. Прилади без акумуляторів мають значно меншу вагу.
Характеристики
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Ємність акумуляторної батареї | 2 А•год |
| Вага нетто акумуляторної батареї, кг | 0.47 |
| Акумулятор літієвий, артикул | KS 20V2-1 |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Акумулятор та зарядний пристрій | входять до комплекту поставки |
| Зарядний пристрій для акумуляторної батареї, артикул | KS C24A |
| Номінальний вихідний струм, А | 230 |
| Номінальна напруга зарядного пристрою, В | 2.4 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Ріжуча система | волосінь, три зубе лезо |
| Ширина різання (шпуля) | 300 мм |
| Ширина різання (дисковий ніж), мм | 255 |
| Ніж | 3-сегментний |
| Товщина волосіні, мм | 2 |
| Довжина волосіні, м | 5 |
| Тип подачі волосіні | напівавтомат |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 5500–7500 |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Виконання штанги | пряма, роз’ємна |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 71/96 |
| Габарити брутто, мм | 970×270×110 |
| Вага нетто, кг | 4.69 |
| Вага брутто, кг | 5.74 |
| SKU | KS BCT-20V set |
| Штрихкод | 4260405368600 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Розбірна |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.74 кг |
- Ціна: 7 173 ₴








