



Віброплита Кентавр ВП 60КБ (6.5 к.с, ущільнення до 28 см) +БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА!
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис вібраційної плити бензинової Кентавр ВП 60КБ
Вібраційна плита ТМ «Кентавр» ВП-60КБ являє собою дорожньо-будівельне обладнання вібраційного типу, призначене для ущільнення сипучих порід ґрунту, укладання тротуарної плитки та бруківки. Завдяки компактному розміру і маневровості пристрій працює в недоступних для важкої дорожньої техніки місцях, закритих приміщеннях і на невеликих площах.
Працює виріб від одноциліндрового 4-тактного двигуна Loncin із повітряним охолодженням об’ємом 200 см³ і загальною потужністю 6,5 к.с., що робить вібраційну плиту ТМ «Кентавр» ВП-60КБ мобільною і абсолютно не прив’язаною до джерела живлення 230 В. Важіль дроселя виведений на руків’я оператора.
Вібраційне зусилля (або відцентрова сила) апарата 12,0 кН і частота вібрації 5000 циклів/хв дозволяє досягати відмінних результатів і ущільнювати основу товщиною до 28 мм.
При масі в 65 кг і заокругленій плиті розміром 480x370 мм, виготовленій із надміцного металу з підвищеною зносостійкістю, вібраційна плита ТМ «Кентавр» ВП-60КБ докладає зусилля 33 г/мм². Через невелику вагу модель є прямохідною зі швидкістю 21 м/хв.
Відмінною особливістю моделі ВП-60КБ ТМ «Кентавр» є зрошувальна система з баком для води ємністю 13 л, що виступає обов’язковою умовою для успішного проведення робіт з ущільнення асфальтобетонних сумішей, що, у свою чергу, виключає налипання оброблюваного матеріалу на підошву робочої плити.
Складане руків’я і вузол для підйому у вигляді рами над двигуном дозволяє без проблем транспортувати пристрій навіть у легковому автомобілі. Також для зручності транспортування дана вібраційна плита обладнана транспортувальними колесами. До комплекту входить свічковий ключ.
Вібраційна плита ТМ «Кентавр» ВП-60КБ виконана з якісного комплектовання і деталей, на які поширюється гарантія на 24 місяці, що діє на всій території України.
Особливості вібраційної бензинової плити Кентавр ВП 60КБ
- одноциліндровий 4-тактний двигун із повітряним охолодженням;
- важіль дроселя знаходиться на руків’ї оператора;
- значна глибина ущільнення;
- складане руків’я;
- заокруглена плита;
- зрошувальна система з баком;
- транспортувальні колеса;
- свічковий ключ і пасок у комплекті;
- вузол для підйому виробу;
- ергономічність, зручність і простота використання.
Характеристики:
| Двигун | Loncin |
| Тип двигуна | Бензиновий одноциліндровий 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип палива | Бензин |
| Робочий об’єм, куб. см | 200 |
| Потужність, к.с. | 6,5 |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Відцентрова сила вібратора, кН | 12,0 |
| Частота вібрації, об/хв | 5000 |
| Максимальна глибина ущільнення, мм | 28 |
| Розмір плити, мм | 480х370 |
| Максимальна швидкість руху, м/хв | 21 |
| Зрошувальна система з баком | Є |
| Об’єм паливного бака, л | 13 |
| Габарити упаковки, мм | 790х410х580 |
| Маса нетто/брутто, кг | 65/70 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність вібромашини | 21 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 480 мм |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Глибина ущільнення | 280 мм |
| Відцентрова сила | 12 кН |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Loncin |
| Об'єм двигуна | 200 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Охолодження | Повітряне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
- Ціна: 15 300 ₴



