




Набір акційний Könner&Söhnen KS IDISD 20V SET 2 PLUS, ударний дриль, ударний гвинтокрут, 2 шт АКБ 20 В 2 А/год, ЗП
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Набір акумуляторного електроінструменту 2-в-1 KS IDISD 20V SET 2 PLUS
| Комплектація | Бездротовий ударний дриль ID20V-80, Бездротовий ударний гвинтокрут KS ISD20V-260-4, Зарядний пристрій для акумуляторних батарей 20В KS C24A, 2×Акумулятор літієвий 20В, Інструкція |
Ключові переваги
- Додатковий акумулятор KS 20V2-1 у подарунок для роботи нон-стоп. Універсальний акумулятор серії 20V забезпечує повну незалежність від розетки, подвоює час автономної роботи інструменту та дозволяє працювати без жодних пауз на зарядку, заощаджуючи ваші кошти та подовжуючи ресурс батарей завдяки їх розумному чергуванню.
- Універсальний бездротовий набір – два інструменти в одному наборі: ударні дриль і гвинтокрут для різноманітних побутових завдань, з 2×2А·год 20В акумуляторами та зарядним пристроєм у кейсі.
- Висока потужність та точність – 80 Н·м ударний дриль з 3 режимами роботи: свердління, закручування та удар зі свердлінням, та 22 положеннями крутного моменту і 260 Н·м ударний гвинтокрут з 3 режими закручування і 4 передачами швидкості і крутного моменту справляються навіть із твердими матеріалами.
- Надійність та довговічність - безщіткові двигуни забезпечують тривалий ресурс, стабільну потужність і менше нагрівання під час роботи, а посилений корпус редуктора з металевими деталями захищає внутрішні механізми від зносу та перевантажень. Система захисту – забезпечує безпеку інструментів і користувача під час роботи, вона включає: захист від перегріву, захист від перевантаження та захист від надмірного розрядження акумулятора.
- Комфорт та контроль – ергономічний компактний дизайн, гумові рукоятки, LED-підсвітка для видимості в темряві, індикатор заряду акумуляторів та петля для кріплення на ремені для максимально комфортного використання інструментів в різних умовах.
- Робота без перерв – наявність двох акумуляторів 20 В 2 А·год дозволяє один заряджати, поки працюєш з іншим.
KS IDISD 20V SET 2 — бездротовий комплект «2 в 1».Набір містить ударний дриль (80 Н·м) із трьома режимами роботи та 22 положеннями крутного моменту, а також ударний гвинтокрут (260 Н·м) із чотирма швидкостями, швидкороз’ємним патроном 1/4″, що дозволяє миттєво міняти бітові насадки, трьома режимами закручування й функцією «Автостоп». Обидва інструменти оснащені безщітковими двигунами, LED-підсвіткою, реверсом, електронним перемиканням режимів, гумовими рукоятками та петлею для ременя для максимального комфорту під час роботи. Система захисту від перегріву та перевантаження гарантує безпеку й довговічність. Два акумулятори 20 В 2 А·год і швидкий заряд 2 А забезпечують безперервну роботу.
ЗБІЛЬШЕНА АВТОНОМНІСТЬ
За допомогою додаткового акумулятора серії 20V, який ви отримуєте в подарунок, ви зможете виконувати більше завдань на одному заряді, що особливо корисно під час тривалих робіт або в умовах обмеженого доступу до джерела живлення.
Зручність 2 інструментів
Поєднує бездротові ударні дриль і гвинтокрут в одному наборі для повної гнучкості у будь-якому завданні.
Бездротовий ударний дриль
2 передачі швидкості та 3 режими роботи дозволяють підбирати оптимальні налаштування для різних завдань: свердління, закручування та ударне свердління. Це забезпечує точність, ефективність і контроль навіть при роботі з різними матеріалами, від дерева до металу.
Бездротовий ударний гвинтокрут
Має швидкороз’ємний патрон 1/4″, що дозволяє миттєво замінювати бітові насадки, а 4 передачі швидкості і крутного моменту та 3 режими закручування забезпечують точне й легке закручування для будь-яких матеріалів.
Безщіткові двигуни
Забезпечують більшу потужність при меншому споживанні енергії, працюють тихіше та не потребують обслуговування. Це дозволяє інструментам довше залишатися ефективними, виконувати більше завдань на одному заряді та служити надійно протягом тривалого часу.
Єдина акумуляторна система K&S
Два акумулятори 20В 2 А·год і зарядний пристрій 2А у комплекті забезпечують безперервну роботу, поки один акумулятор заряджається - інший працює.
Потужний крутний момент
80 Н·м дриль і 260 Н·м гвинтокрут справляються з усім — від складання меблів до металообробки.
Система безпеки
Інструменти обладнанні системою захисту від перегріву, перевантаження та надмірного розрядження акумулятора, які гарантують довгий ресурс інструментів.
Металеві корпуси редукторів
Забезпечують надійний захист внутрішніх механізмів від зносу, ударів та перевантажень, що продовжує термін служби інструментів.
Зручна індикація
Індикатор заряду акумуляторів дозволяє контролювати робочий стан інструменті і вчасно дбати про заряджання.
Ергономічний дизайн із LED-підсвіткою
а також ручка із гумовими рукоятками та петля для кріплення на ремені для максимально комфортного використання інструментів в різних умовах.
Акумуляторний ударний шурупокрут ID20V-80
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Рекомендована ємність батареї | 2 А•год, 4 А•год, 6 А•год, 8 А•год |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Акумулятор та зарядний пристрій | входять до комплекту поставки |
| Максимальний крутний момент, Нм | 80 |
| Передача | 2 механічні передачі |
| Спеціальні функції | закручування та свердління, функція удару |
| Регулювання крутного моменту | 1–22 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | Швидкість 1: 0 - 500 об/хв, Швидкість 2: 0 - 1800 об/хв |
| Частота ударів, уд/хв | 0 - 8000 уд/хв, 0 - 28800 уд/хв |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Габарити нетто, мм | 185×80×190 |
| Вага нетто, кг | 1.47 |
Бездротовий ударний шурупокрут KS ISD20V-260-4
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Рекомендована ємність батареї | 2 А•год, 4 А•год, 6 А•год, 8 А•год |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Акумулятор та зарядний пристрій | входять до комплекту поставки |
| Максимальний крутний момент, Нм | 260 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 1900 / 2200 / 2800 / 3300 |
| Частота ударів, уд/хв | 2500 / 2800 / 3400 / 4300 |
| Крутний момент, Hм | 150 / 190 / 230 / 260 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | хвостовик 1/4" |
| Габарити нетто, мм | 115×90×200 |
| Вага нетто, кг | 0.94 |
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей 20В KS C24A
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 21.5 |
| Номінальний вихідний струм, А | 2.4 |
| Клас захисту | ІІ |
| Габарити брутто, мм | 170×85×115 |
| Вага нетто, кг | 0.42 |
| Вага брутто, кг | 0.44 |
| SKU | KS C24A |
| Штрихкод | 4260405367252 |
20В 2А•год Акумулятор літієвий
| Номінальна напруга, В | 20 |
| Ємність акумуляторної батареї | 2 А•год |
| Габарити нетто, мм | 125x85x60 |
| Вага нетто, кг | 0.47 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 28800 уд/хв |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
- Ціна: 10 799 ₴








