




Генератор інверторний Könner&Söhnen KS 9500iE S ATSR, 9-9.5 кВт, мідна обмотка, Ручний/електро/дистанційний запуск
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Інверторний генератор KS 9500iE S ATSR
KS 9500iE S ATSR — інверторний генератор з максимальною потужністю 9.5 кВт, розроблений для надійного резервного живлення та важких завдань. Завдяки інверторній технології він безпечно живить чутливу електроніку, а тиха робота забезпечує комфорт у житлових зонах, кемпінгах чи бізнес-середовищі. Сумісність з ATS забезпечує автоматичне резервне живлення під час відключень. Можливість управління пультом ДУ дозволяє запускати та зупиняти генератор на відстані, а зовнішнє управління через сухі контакти забезпечує інтеграцію з автоматизованими системами керування. Потужний двигун, 10 годин автономної роботи та портативний дизайн роблять його ідеальним для дому, будівельних майданчиків чи кемпінгу.
Ключові переваги
- Потужність 9.5 кВт для енергоємних приладів та інструментів
- Інверторна технологія з правильною синусоїдою для безпечної роботи чутливої електроніки
- Тиха робота (~70 дБ), підходить для використання в житлових районах або на відкритому повітрі
- Підтримка ATS для автоматичного резервного живлення без втручання користувача
- Можливість зовнішнього керування генератором за допомогою Control Terminal та пультом дистанційного запуску.
Характеристики:
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 9.5 |
| Номінальна потужність, кВт | 9.0 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 41.3 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A, 1 x CEE 230 V 63 A |
| Тип запуску | Ручний/електро/дистанційний |
| Ємність паливного баку, л | 30 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 10 г 15 хв |
| Led дисплей | Багатофункційний |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 70/95 |
| Вихід 12В, А | 12V/8.3A |
| USB-виходи | QC 3.0 + Type C |
| Модель двигуна | KS 480i |
| Об’єм двигуна, см3 | 438 |
| Тип двигуна | Бензиновий, 4-тактний |
| Потужність двигуна, к.с. | 14.2 |
| Вихід ATS | + |
| Ємність масляного картера, л | 1.2 |
| Ємність акумулятора, А·год | 3 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Клас захисту | IP23M |
| Комплектація | Генератор, упаковка, інструкція, ключ свічковий, чохол для аксесуарів, викрутка РН2 6,0 мм, ручка, 2×колеса, пульт ДУ, кабель заряджання акумулятора, лійка для оливи |
| Габарити брутто, мм | 905×715×815 |
| Вага нетто, кг | 85 |
| Вага брутто, кг | 85.0 |
| SKU | KS 9500iE S ATSR |
| Штрихкод | 4260405367184 |
***Витрата палива залежить від безлічі факторів, таких як навантаження, якість палива, пора року, висота над рівнем моря, технічний стан генератора.
УВАГА! Товар продається без моторної оливи та бензину. Перед першим запуском необхідно додати моторну оливу для бензинових чотиритактних двигунів. Ми рекомендуємо оливу 10W-30 або 10W-40. Перед кожним запуском перевіряйте рівень оливи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Максимальна потужність | 9.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 480i |
| Об'єм двигуна | 438 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.2 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Потужність двигуна | 14.2 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер, Дистанційний |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 117 809 ₴








