-3%




Генератор бензиновий Tex.AC ТА-04-132Е, 2.8 - 3.2 кВт, електростартер, бак 15 л, Показник рівня палива
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор бензиновий Tex.AC ТА-04-132Е
Характеристики
| Характеристики Tex.AC ТА-04-132Е | |
| Номінальна потужність (Вт) | 2800 |
| Максимальна потужність (Вт) | 3200 |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Кількість розеток (230 В) | 2 |
| Напруга постійного струму | 12 В / 6.5 А |
| Номінальна частота мережі (Гц) | 50 |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| AVR | - |
| Підключення АТС | - |
| Зарядка акумулятора | Автоматична |
| Альтернатор | Синхронний |
| Тип двигуна | OHV, 4-х тактний |
| Об'єм двигуна (см.куб) | 210 |
| Потужність двигуна (к.с.) | 7 |
| Тип палива | Бензин AI-92-95 |
| Витрата палива (кВт/л/год) | 0,46 |
| Об'єм паливного бака (л) | 15 |
| Об'єм масла в картері (л) | 0,6 |
| Показник рівня палива | Має |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Рівень шуму (dB) | 75 |
| Вага, (кг) | 43 |
| Розміри (мм) | 710х530х550 |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 6.5 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 0.46 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Рівень шуму | 75 дБ |
- Ціна: 15 340 ₴



