




Генератор бензиновий Tex.AC ТА-04-155, 5-5.5 кВт, електростартер, ручки і колеса
Генератор бензиновий Tex.AC ТА-04-155
Характеристики
| Характеристики Tex.AC ТА-04-155 | |
| Номінальна потужність (Вт) | 5000 |
| Максимальна потужність (Вт) | 5500 |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Кількість розеток (230 В) | 2 |
| Напруга постійного струму | 12 В / 6.5 А |
| Номінальна частота мережі (Гц) | 50 |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| AVR | Немає даних |
| Підключення АТС | Немає |
| Зарядка акумулятора | Автоматична |
| Альтернатор | Синхронний |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Об'єм двигуна (см.куб) | 389 |
| Потужність двигуна (к.с.) | 13 |
| Тип палива | Бензин |
| Витрата палива (кВт/л/год) | 0,5 |
| Об'єм паливного бака (л) | 25 |
| Об'єм масла в картері (л) | 1,1 |
| Показник рівня палива | Має |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Рівень шуму (dB) | 80 |
| Вага, (кг) | 85 |
| Розміри (мм) | 710х530х550 |
| Гарантія (міс) | 24 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC ТА-04-155 | |
| Вилка | 2шт. |
| Колеса | 2шт. |
| Комплект кріплення | Має |
| Акумулятор | Встановлено |
| Ключ запалювання | Має |
| Свічний ключ | 1шт. |
| Ручки для переміщення | Має |
| Інструкція | Має |
| Гарантійний талон | Має |
Призначення
Потужність генератора становить 5кВт, даної потужності вистачить для освітлення будинку, водяного насоса, казана, холодильника та іншої техніки.
Зручність та комфорт
Живлення в розетці 230В із частотою ~50Гц. Завдяки цьому користувач зможе підключати до генератора побутові прилади, водяний насос та інше обладнання.
Захист
Встановлено систему захисту від короткого замикання та перевантаження. У разі перевищення допустимих навантажень, система відключає подачу живлення на розетки. Таким чином зберігається цілісність генератора та захищається підключене обладнання.
Генератор захищений від:
• Перегрівання.
• Коротке замикання.
• Низький рівень масла в картері.
Стабільна робота
Для забезпечення стабільної та безперервної роботи у генераторі використовується:
• 100% мідна обмотка двигуна.
• Електричний стартер.
• Карбюратор із електроклапаном.
• Встановлено два сальники клапанів.
Застосування якісних компонентів забезпечує тривалий час генератора при максимальних навантаженнях.
Швидкий запуск
Завдяки електричному стартеру користувач здійснює запуск генератора за допомогою ключа.
• Легкий запуск.
• Дозволяэ підключення автоматики – АТС.
• Не витрачається зусилля та час на ручний запуск.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 29 420 ₴








