Кошик
836 відгуків
promo_banner
+380 (96) 382-40-80
+380 (95) 382-40-80
+380 (73) 382-40-80
пр. С. Нігояна, 23, Дніпро, Україна
benzodom.com.ua
Залишити відгук
Генератор дизельний Vitals Professional EWI 10-3daps (10 кВт, 380 В, AVR, 5 років гарантії), фото 2
Генератор дизельний Vitals Professional EWI 10-3daps (10 кВт, 380 В, AVR, 5 років гарантії), фото 2
Генератор дизельний Vitals Professional EWI 10-3daps (10 кВт, 380 В, AVR, 5 років гарантії), фото 2
Генератор дизельний Vitals Professional EWI 10-3daps (10 кВт, 380 В, AVR, 5 років гарантії), фото 3

Генератор дизельний Vitals Professional EWI 10-3daps (10 кВт, 380 В, AVR, 5 років гарантії)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дизель Генератор Vitals Professional EWI 10-3daps

 • Дизельні міні‒електростанції Vitals Professional EWI 10daps (однофазна) EWI 10-3daps (трифазна) являють собою лінійку професійного генераторного обладнання, що виробляє електроенергію для споживачів одно‒, трифазних мереж (380В/220В) значної потужності до 10кВт.

  На відміну від попередніх поколінь дизельних генераторів, пропонованих на ринку, міні‒електростанції Vitals Professional володіють винятковими можливостями роботи в умовах підвищеної вологості і низьких температур у зимовий період за рахунок управління передпусковим підігрівом свічками розжарювання, розміщених в головках циліндрів V‒образного двокамерного чотиритактного двигуна підвищеної потужності.

  Завдяки своїй надійності, економічності і малошумности до 76 дБ, рекомендовані для установки в якості основного або аварійного резервування енергопостачання.

  З можливістю вибору варіантів запуску/зупинки:

 • в ручному режимі ‒ електростартер (поворотом ключа);
 • в автоматичному режимі.

 

Автоматизований контроль управління оптимальним режимом роботи генератора та контроль якості вихідних параметрів електроенергії, що виробляється, яке досягається з допомогою синхронного щіткового альтернатора з системою стабілізації напруги AVR. Доступні варіанти налаштувань з приладової панелі, що відображає поточний стан та перехідні процеси управління на всіх стадіях роботи міні‒електростанції: лічильник мотогодин (HC), температура хладагента (WT), тиск масла (OP), рівень палива (FL), обороти двигуна (RP), напруга акумуляторної батареї (VB), напруга зарядного пристрою (VD).

Автоматизоване управління за рахунок контролю всіх ключових показників стану працездатності двигуна: автоматична система відключення при перевантаженні, автоматична система відключення при перегріві, автоматична система відключення при низькому рівні масла, автоматичний старт/стоп і перехід в режим очікування по команді від системи подачі резервного живлення ATS.

Міні‒електростанції обладнані форкамерными дизельними двигунами з водяним охолодженням, мають переваги професійної техніки: високий ККД, стабільність, потужність і одночасно плавність роботи, економічністю – економно витрачають паливно-повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Представлені дизельні міні‒електростанції спроектовані за оптимальною схемою компонування елементів і компактно розміщені на мобільній полегшеної платформі із сталевої опорної рами з колесами з полімеру високій навантажувальній здатності. Легко управляються однією людиною як на місці розміщення для позиціонування, так і при переміщенні по майданчику без додаткових зусиль з однією і/або з двох сторін. Зручні для хвату і упору рукоятки дозволяють переміщати виріб за допомогою 4-ох чоловік і до 6-ти при організації вантажно-розвантажувальних робіт. Не вимагають спеціальної амортизаційної подушки, що знижує витрати, спрощує проведення пуско‒налагоджувальних робіт і впливає на оперативність розгортання мініелектростанцій.

Захисний шумопонижаючий кожух також одночасно служить безпечної експлуатації та екранування електромагнітних наведень, виключаючи сторонній вплив на електронно‒цифрові засоби розміщені поблизу від генератора під час його роботи (при облаштуванні оптимального захисного заземлення).

Наявність системи водяного охолодження двигуна дозволяє організувати ефективний відвід тепла для стабілізації роботи в жорстких умовах пікових навантажень на протязі всього часу роботи і захищає від пилу.

Дані моделі дизельних міні‒електростанцій Vitals Professional адаптовані для автоматичного аварійного резервування в комплексі з модифікованими цифровими пристроями ATS і взаємодіє через сигнальний і силовий кабель, здійснюючи запуск/зупинка міні‒електростанції з підключенням напруги генератора до навантаження споживача в автоматичному режимі.

Особливості:

 

 • висока ступінь готовності до експлуатації;
 • портативність, мобільність, потужність;
 • автоматизація пуску, роботи і контролю за станом двигуна;
 • швидкий електронний запуск, електростартер;
 • автоматизація управління двигуном;
 • не вимагає попередніх налаштувань оператором, користувачем;
 • автоматизація контролю за низкою систем двигуна: паливної, мастильної, перевантаження і перегріву;
 • оптимально розташовані всі елементи виробу;
 • стійкість до тривалої експлуатації у важких умовах;
 • можливість використання стаціонарно або тимчасово;
 • синхронний щітковий альтернатор;
 • автоматичний регулятор напруги, який забезпечує високі показники якості вихідної напруги для вибагливої різноманітної електронної апаратури і засобів зв'язку;
 • запуск двигуна в зимових умовах, передстартовий підігрів;
 • рама обладнана шумопоглинаючий кожух;
 • елементи розташовані на полегшеній рамі;
 • міцна і довговічна сталева конструкція.
 • Робота в умовах низьких температур

Досягнуто з допомогою передпускового підігріву свічками розжарювання, розташованих в головках циліндрів V-образного двокамерного чотиритактного двигуна.

Система форкамерно-факельного запалювання

Підпал 30% паливної суміші в форкамере ретельно змішує решту паливно-повітряну суміш до займання основної її частини, що забезпечує краще використання паливної суміші, зменшує викиди і рівномірно розподіляє навантаження на деталі двигуна, що служить плавності ходу і збільшує ресурс двигуна.

Автоматичне управління і контроль за роботою генератора (цифровий контролер HGM420)

Автоматичне управління визначається алгоритмом і контрольними параметрами роботи генератора, стану первинних і вихідних електричних ланцюгів, даних з датчиків. Контроль виконується за допомогою ряду встановлених датчиків, контролюючих первинні параметри двигуна. Контролер після автоматичного запуску самостійно відпрацьовує за алгоритмом пуску, оцінюючи відповідність заданих параметрів генератора, у разі виданої команди на дозвіл, до подачі напруги споживача, оцінюється якість вихідних параметрів – напруга, частота.

Під час роботи двигуна, контролером постійно опитуються і оцінюються дані від датчиків на відповідність заданим первинних параметрів генератора і вихідних параметрів напруги, частоти струму.

У разі отримання інформації про заниження/завищення будь-якого вихідного, первинного параметра або виходу за межі заданого значення, контролер видає аварійну сигналізацію на РК-дисплей і при необхідності, якщо виключається застосування вихідної напруги або є загроза виходу з ладу виробу, зупиняє двигун за встановленою процедурою або екстрено. Інформація про причини зупинки відображається на РК-дисплеї.

Синхронний щітковий альтернатор

Переваги полягають в стабільності вихідних параметрів у випадку різких змін навантаження споживача.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Забезпечує стабільність вихідної напруги по всьому діапазону навантажень. Вихідні параметри змінного напруги відповідають умовам використання вимогливих до її якості електронних приладів, електронного обладнання, засобів зв'язку, спеціалізованих і побутових (персональні комп'ютери, оргтехніка, телевізори, котли тощо).

Водяне охолодження

Дозволяє підтримувати роботу генератора на пікових навантаженнях тривалий час і виключає попадання пилу в двигун.

Шумопонижаючий захисний кожух

Знижує до 76дБ робочий шум потужного генератора, запобігає механічні пошкодження основних елементів генератора, наведення електромагнітних завад від генератора і поразка стороннім напругою (захисне заземлення).

Робота в комплексі аварійного резервування під управлінням ATS

Управляється сигналами управління і взаємодії від ATS автоматично в режимі очікування до отримання сигналу на включення двигуна і при досягненні заданих параметрів вихідної напруги генератора будуть підключені до навантаження мережі споживача.

Додатковий вихід вторинної напруги, 12 В

Обладнані вторинним постійною напругою 12В/8,3 А, що забезпечує живлення постійним струмом блоку управління автоматичного резервування за допомогою сигнального кабелю, також є можливість зарядки акумуляторної батареї.

Характеристики

Тип двигуна форкамерный V-образний двоциліндровий чотиритактний
Робочий об'єм двигуна, см3 794
Діаметр циліндра / хід поршня, мм 80 / 79
Паливо дизельне
Ємність паливного бака, л 25
Витрата палива, г/кВтˣгод 297
Система запуску електричний стартер
Система запалювання самозаймання зі свічкою напруження
Частота обертів двигуна 3000
Потужність двигуна, л. с. 19
Обсяг масла в картері, л 2,3
Тип системи охолодження водяне охолодження
Об'єм охолоджуючої рідини, л 2,6
Напруга змінного струму, В 380
Частота струму, Гц 50
Номінальна потужність змінного струму, кВт 10
Номінальна сила струму, А 15,2/19,0
Коефіцієнт потужності (соѕ Ф) 0,8
Вихід постійного струму 12 В/8,3 А +
Тип альтернатора синхронний
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
ATS (АВР) покращена, цифрова з електронним управлінням
Варіант виконання корпусу шумопоглинаючий кожух
Рівень шуму, дБ 76
Транспортувальні колеса +
Попереднє передпусковий підігрівач +
Датчик низького рівня масла +
Контролер керування двигуном HGM 420
Цифровий дисплей +
Лічильник мотогодин +
Габарити упаковки, мм 950х750х860
Маса нетто/брутто, кг 300,0/310,0

 

Основні
ВиробникVitals
Країна виробникКитай
Тип паливаДизельне
Тип генератораСинхронний
КонструкціяСтаціонарна
Кількість фаз3
Напруга220 В
Частота струму50 Гц
Максимальна потужність11 кВт
Режим роботиАварійний
Захист від перевантаженняТак
Захист від короткого замиканняТак
Гарантійний термін60 міс
СтанНовий
Двигун
Об'єм двигуна794 куб. см
Об'єм паливного бака25 л
Потужність двигуна19 к. с.
Тактность двигунаЧотиритактний
Кількість циліндрів2
Система охолодження двигунаВодяна
Габаритні розміри
Вага300 кг
Додаткові характеристики
Режими запускуЕлектростартер
Автоматичний регулятор напругиТак
Рівень шуму76 дБ
Захисний кожухТак
Лічильник мотогодинТак
Наявність вольтметраТак
Датчик рівня мастилаТак
Кількість коліщат4
 • Ціна: 221 004 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner