




Лазерний рівень DWT LLC05-30 BMC (5 променів, зелені, до 30 м)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний рівень DWT LLC05-30 BMC
|

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | 3,7 V Li-Ion |
| Проєкція | 5 ліній |
| Різьба штативу | 5/8 " |
| Точність на 7 м | ±1 мм |
- Ціна: 5 983 ₴








