Кошик
906 відгуків
promo_banner
+380 (96) 382-40-80
+380 (95) 382-40-80
+380 (73) 382-40-80
пр. С. Нігояна, 23, Дніпро, Україна
benzodom.com.ua
Залишити відгук

Насоси поверхневі

Види поверхневих насосів, які можно купити в інтернет-магазині Бензодом:

  1. Відцентрові. Устаткування цього типу створює рух рідкого середовища за рахунок обертання робочого колеса з вигнутими лопатками, захоплюючими потік. На рідину, що проходить через внутрішню частину агрегату, впливає відцентрова сила. Вона відкидає потік до стінок насосної частини і сприяє його просуванню в сторону вихідного патрубка. Одночасно з цим, в центральній частині насосного відсіку створюється область розрідженого середовища, що провокує всмоктування нової порції води через вхідний патрубок в корпусі.
  2. Відцентрові моделі характеризуються високою продуктивністю, але не забезпечують великий напір. Тому їх найчастіше використовують для зрошення, відкачування резервуарів і в інших випадках, коли до напору не пред'являються високі вимоги.
  3. Вихрові. Рух потоку в цих пристроях створює робоче колесо, на якому розташовано безліч лопаток. Купити поверхневий насос для води вихрового типу можна рекомендувати в разі, коли необхідно отримати високий напір при невеликому обсязі рідини. При цьому слід враховувати, що обладнання чутливо до якості води: його не використовують для перекачування води з високим вмістом твердих домішок.
  4. З внутрішнім ежектором. Ці моделі доцільно використовувати у випадках, коли глибина джерела перевищує 8 метрів, але з якихось причин немає можливості встановити занурювальну модель. Від відцентрових вони відрізняються тим, що мають потребу в заливці водою порожнини насоса тільки при першому запуску. У наступних запусках заливання водою не потрібно, якщо правильно зібрана насосна магістраль і встановлений зворотний клапан. Агрегати укомплектовані ежектором - пристроєм, який формує натиск у всмоктувальній магістралі. Воно надає потоку води додаткового прискорення і тим самим збільшує об'єм рідини, що відкачується з джерела за одиницю часу.

Ціна поверхневого насоса залежить від робочих характеристик та особливостей конструкції. Замовляючи обладнання у Бензодомі — Ви отримуєте вигідну пропозицію від офіційного дилера багатьох виробників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner