Кошик
906 відгуків
promo_banner
+380 (96) 382-40-80
+380 (95) 382-40-80
+380 (73) 382-40-80
пр. С. Нігояна, 23, Дніпро, Україна
benzodom.com.ua
Залишити відгук

Насоси заглибні

Види заглибних насосів, які можна купити у Бензодомі:

  1. Глибинні свердловинні. Вони застосовуються для подачі питної і технічної води зі свердловин і бувають вихрові, відцентрові та шнекові. Глибинні свердловинні насоси піднімають рідину з глибини і забезпечують її транспортування по наземним і внутрішньобудинковим комунікаціям під певним тиском.
  2. Колодязні. Застосовуються для забору води з колодязів. Оскільки рівень води в таких джерелах може сильно змінюватися, ці глибинні насоси для будинку оснащені спеціальним захистом від сухого ходу - поплавком.
  3. Дренажні. Призначені для осушення затоплених приміщень, ділянок, відкачування води з басейнів і фонтанів. Особливістю техніки є можливість перекачування рідин, забруднених мулом, піском, побутовою хімією.
  4. Дренажно-фекальні. Моделі використовуються для осушення котлованів, затоплених приміщень і ділянок, басейнів і фонтанів, а також для відкачування вмісту з каналізаційних колекторів, дренажних систем. Устаткування застосовується для переміщення забруднених вод з високим вмістом біологічних відходів, волокнистих включень, масел, побутової хімії, механічних частинок.

У нас ви зможете купити занурювальні насоси різних модифікацій з якісним обладнанням та офіційною гарантією від виробника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner